Kręgielnia MK Bowling w Kielcach (Galeria Echo) - kręgle, bilard, pub, dyskoteka, karaoke

Klub Kosmos
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Godziny otwarcia:

Pn - Cz: 10:00 - 02:00
Pt - So: 10:00 - 04:00
Nd: 10:00 - 02:00

Po godzinie 21:00 w lokalu mogą prze- bywać tylko osoby, które ukończyły 21 lat.

mybenefit.pl
Akceptujemy kartę Flexi Pass

Galeria rabatów

Dla Klientów Banku Pekao S.A. udziela się 15% rabatu na kręgle przy płatności dowolną kartą płatniczą Banku Pekao S.A.

Kaczmarek Electric

WDK

Muzeum Wsi Kieleckiej

Europejskie Centrum Bajki

 

KRC

Marka Przyjazna Nauczycielom

Kręgle

Kręgielnia MK Bowling w Galerii KosmosKręgielnia MK Bowling w Galerii Kosmos

Gra w kręgle (bowling) - to sport, który bardzo szybko zdobywa sobie popularność wśród milionów ludzi na całym świecie. Mówiąc z pewnym przymrużeniem oka, gra polega na toczeniu kuli po torze i strącaniu pinów (kręgli). Jest to nieskomplikowana gra, która nie wymaga szczególnych zdolności by zacząć grać i czerpać z tego wiele przyjemności. Pomimo swej prostoty, by dojść do poziomu profesjonalnego, wymaga precyzji i ćwiczenia.

Gra w kręgle, to doskonały sposób na aktywny wypoczynek po pracy i ponowne   naładowanie się energią. To także okazja by zabrać ze sobą rodzinę i zasmakować sportowych emocji. To także sposób by spędzić trochę czasu wraz ze znajomymi w sposób inny niż zwykle.

Jeżeli jesteś ambitny i lubisz sportową rywalizację z pewnością odkryjesz przyjemność w podnoszeniu swoich umiejętności i poprawianiu wyników. Dla Ciebie również co roku jest możliwość przystąpienia do rozgrywek ligowych. W Kręgielniach MK Bowling każdego roku rozgrywane są ligi: amatorska i biznesowa, a czasem ligi specjalne (np. liga lekarska). Oprócz lig lokalnych, w kręgielniach często odbywają się turnieje, ogólnopolskie rozgrywki i mistrzostwa bowlingowe.

Kręgielnia dysponuje dwunastoma torami do gry, wśród nich są tory wyposażone w bandy ułatwiające grę dzieciom. System liczenia punktów, oraz zarządzania torami jest całkowicie skomputeryzowany, co ułatwia grę. Kręgielnie MK Bowling to jedne z najnowocześniejszych kręgielni w Polsce, urządzone według najwyższych standardów światowych i wyposażone w profesjonalny sprzęt. Na torach czeka na Państwa zawsze miła i fachowa obsługa oferująca instruktaż oraz pomoc.